Hakkımızda

Gaziantep 'de 2007 yılında DS İNŞAAT unvanı ile Kurulan firmamız kurulduğu tarih’ den itibaren  "Kaliteli Ürün , Ekonomik Fiyat” sloganını benimsemiş ve kendine ilke edinmiştir. Şirketimiz sektördeki ürünlere dışarıdan bakış açısını değiştirmek için uzun yıllar çaba sarf etmiş ve bu çabanın neticesinde bu ürünlerin yalıtım, dekor, reklam ve ambalaj malzemeleri olarak günlük hayatımızın her anında  kullanılmasında önemli bir rol almıştır. Şirketimiz siz değerli iş ortaklarımıza sürekli olarak dünya standartlarında ürünler üretmeye devam etmekte olup sizlerden gelen taleplere anlık olarak en doğru çözümler üretmektedir.

DS İNŞAAT Yurt içinde ve yurt dışında stropiyer ve mantolama ürün yelpazesi ile güçlü kadro, profosyonel ekip ve geniş dağıtım ağı ile kalitede öncü sektörde lider olarak hizmet sunan, köklü bir geçmişe sahip,sürekli olarak fark ve değer yaratan sektörde örnek teşkil eden saygın ve piyasa değeri yüksek bir kuruluştur.

DS İNŞAAT uzun yıllardır sektördeki varlığına  Dimax, Dimaxa, Dimaxa polistren markalarını katarak yeni üretim tesisleri ve sürekli olarak yapmış olduğu ar-ge çalışmaları ile daha da güçlenmiş ,siz değerli müşterilerimizin’ de desteği ile hızla artan bayi ağı sayesinde yaygınlaşmış ve gücüne güç katmıştır.